!!! Doprava zadarmo pri nákupe nad 40 € !!!

Tehlové kabelky

Vitajte v našej kategórii tehlových kabeliek! Tehlová je farba zeme a tepla s tónmi červenej aj oranžovej, ktoré spolu vytvárajú dokonalú súhru tejto farby. Je to tón farby, ktorý sa skvele kombinuje s mnohými štýlmi a odtieňmi. 

#ShowMore#

Naša kolekcia tehlových kabeliek zahřňa všetky tieto variácie farieb tehly, od jasných teplých až po hlboké zemité tóny.

Sme presvedčení, že kvalita a cenová dostupnosť by mali ísť ruka v ruke. Preto u nás nájdete tehlové kabelky, ktoré sú nielen trendy a výrazné, ale aj lacné a kvalitné. Naše kabelky sú navrhnuté tak, aby boli trvalé a elegantné, nie na úkor kvality.

 

Preskúmajte náš rad tehlových kabeliek a objavte tú, ktorá vám umožní vyniknúť so sebavedomým štýlom bez toho, aby ste museli zruinovať peňaženku!

Dámska kabelka 1229 červená www.kabelky vypredaj (1)
Akcia Novinka
€26,90 –55 %
€12

Nadčasová klasika - tak sa dá zadefinovať táto dámska kabelka.  Kabelka sa uzatvára zipsom. Hlavná priehradka je rozdelená na 2 časti veľkou priehradkou so zipsom. Vo vnútri sa...

Kód: 32863
Dámska kabelka HK1230 červená www.kabelky vypredaj (18)
Akcia Novinka
€26,90 –55 %
€12

Elegantná a jednoduchá dámska kabelka, ktorá je vhodná na každodenné nosenie do práce.  Kabelka je rozdelená na 2 priehradky a každá z nich sa uzatvára zipsom. Vo vnútri nájdete...

Kód: 32741
2 položiek celkom
01. Doprava už od 3,50€
Doprava už od 3,50€
Pri nákupe nad 40 eur doprava zadarmo.
02. Všetko skladom
Všetko skladom
Posielame ešte dnes!
03. Bezkonkurenčná cena
Bezkonkurenčná cena
Kvalitné produkty za nízku cenu.
04. Široký výber produktov
Široký výber produktov
Stovky modelov rȏznych veľkostí, tvarov a farieb.