Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 3509 hodnotení
5
3399x
4
55x
3
13x
2
5x
1
37x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnotenie súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Výpis hodnotení

LB Avatar autora Lucia Bukšárová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 22.3.2023
Avatar autora Jozefa Šalkova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 22.3.2023
DS Avatar autora Daniela Siváková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 21.3.2023
LS Avatar autora Lívia Susová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 21.3.2023
KP Avatar autora Katarína Páleschová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 21.3.2023
Určite odporúčam,bola to druhá objednávka, expresné doručenie
DS Avatar autora Diana Szabóová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 21.3.2023
RM Avatar autora Renáta Maczeáková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 21.3.2023
EU Avatar autora Eliška Uvírová Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek. 21.3.2023
KG Avatar autora Kristína Golovčenkova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 21.3.2023
MK Avatar autora Marta Kamenská Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 20.3.2023
Ďakujem s tovarom som spokojná rýchle dodanie
MD Avatar autora Mária Dubovcová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 20.3.2023
DB Avatar autora Darina Bogárová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 20.3.2023
MB Avatar autora Monika Babická Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 20.3.2023
Ďakujem... veľká spokojnosť
EM Avatar autora Eva Molnarova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 20.3.2023
Odporucam, spokojnost
LS Avatar autora Lívia Szilagyiova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.3.2023
AM Avatar autora Alena Molčanová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.3.2023
Som spokojná, rýchle dodanie, ďakujem a odporúčam.
JM Avatar autora Juliana Molnarova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 18.3.2023
MG Avatar autora Marta Galvánková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 18.3.2023
Avatar autora Monika Šerjenikova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 18.3.2023
Spokojná
AP Avatar autora Adriana Pernecka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 18.3.2023

Ovládacie prvky výpisu

3513 položiek celkom