!!! Doprava zadarmo pri nákupe nad 40 € !!!

Čokoládové ľadvinky

Vitajte v našej kategórii čokoládových ľadviniek! Čokoládová je farba kakaa, tepla a klasiky, ktorá značí príchod jesenných a zimných dní. Je to tón, ktorý nikdy nevyjde z módy a skvele sa kombinuje s mnohými štýlmi a odtieňmi. Naša kolekcia čokoládových ľadviniek zahŕňa všetky hlboké čokoládové tóny, ktoré doladia každý váš outfit.

#ShowMore# 

Sme presvedčení, že kvalita a cenová dostupnosť by mali ísť ruka v ruke. Preto u nás nájdete čokoládové ľadvinky, ktoré sú nielen trendy a výrazné, ale aj lacné a kvalitné. Naše ľadvinky sú navrhnuté tak, aby boli trvalé a elegantné, nie na úkor kvality. 

Preskúmajte náš rad čokoládových ľadviniek a objavte tú, ktorá vám umožní vyniknúť so sebavedomým štýlom bez toho, aby ste museli zruinovať peňaženku!

Dámska ľadvinka DP HIT čokoládová www.kabelky vypredaj.eu (5)
Akcia Novinka
€29,90 –59 %
€12

Moderná dámska ľadvinka na všetky nevyhnutnosti, ktoré potrebujete mať so sebou pri športovaní, na prechádzke alebo na výlete. Hlavná priehradka ľadvinky sa uzatvára na zips....

Kód: 32490
HIT Victoria čokoládová www kabelky vypredaj.eu (3)
Akcia Novinka
€27,90 –56 %
€12

Štýlová a praktická značková dámska ľadvinka na všetky nevyhnutnosti, ktoré potrebujete mať so sebou pri športovaní, na prechádzke alebo na výlete. Hlavná priehradka sa...

Kód: 31386
2 položiek celkom
01. Doprava už od 3,50€
Doprava už od 3,50€
Pri nákupe nad 40 eur doprava zadarmo.
02. Všetko skladom
Všetko skladom
Posielame ešte dnes!
03. Bezkonkurenčná cena
Bezkonkurenčná cena
Kvalitné produkty za nízku cenu.
04. Široký výber produktov
Široký výber produktov
Stovky modelov rȏznych veľkostí, tvarov a farieb.